HAKKIMIZDA

2003 yılında Emir İstanbul Telekomunikasyon olarak hizmet veren firmamız işimize vermiş olduğumuz dikkat ve onem neticesinde daha da buyuyerek 2015 yılında Meblay Bilişim Teknolojileri olarak yoluna durmadan devam etmektedir. Cıkılan bu yolda başarı odaklı yapmış olduğumuz Online sektorde vermiş olduğumuz guven neticesinde gunden gune buyuyerek daha cok kitleye hitap etmiş ve sonuc olarak memnuniyet tek hedefimiz olmuştur. 13 yılın birikimi olarak misyonumuz guven doğrultusunda muşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet başarı ile sonuclanmıştır. En iyi cozumu en yeni hizmetle sunmak siz değerli muşterilerimiz icin vazgecemeyeceğimiz tek misyonumuzdur. Yeniliklere acık bir firma olarak, sizin icin kendimizi her gecen gun yenilemek, taleplerinizi ozveri ile cozume ulaştırmak sunduğumuz olanaklar ile mutlak muşteri memnuniyeti sağlamak en buyuk amacımızdır. Firma olarak yeniliklikci, dinamik, guvenilir bir ruh ile kalite ve hızlı cozum ilkesiyle yapmış olduğumuz hizmette başarı kacınılmaz sonumuzdur.
 
Başarı odaklı atılan tum adımların mahsulunu hedef kitleye ulaşmanın vermiş olduğu gurur neticesinde yaşamaktayız. 13 yıldır guvenle tercih ettiğiniz efaturalira.com Meblay Bilişim Teknolojileri olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 768 referansa ulaşmanın vermiş olduğu bilgi birikimi ve hizmet kalitesi ile daha cok kitleye ulaşmak tek gayemizdir. Gelinen bu noktada uyelik sayesinde hicbir ucret almadan tum operator tl yuklemeleri, fatura odemelerini tek tıkla cozume kısa surede ulaştırmak tek gayemizdir. Vizyonumuz olarak uye mutluluğunu daima goz onunde bulundurarak değişim gerekliliğini benimseyip tum operator kampanyaları ve fatura odeme hizmetlerindeki yenilikleri yakalayarak kendini geliştiren firmamız yenilikleri aralamak icin buradadır.

Firmamız tum fatura odeme, Tl yukleme, paket yukleme gibi Online tum işlerinizi bir tıkla cozumlemek icin buradayız. Sunmuş olduğumuz ucretsiz uyelik sayesinde uyelerine zamandan tasarruf ile tum işlemlerini bir tıkla yapabilirsiniz. Bayilik doğrultusunda yapacağınız işlemler sureklilik dahilinde muşterimiz tarafından kazanca donusturulmustur. Meblay Bilişim Teknolojileri bir yandan uyelerce arzulanan hizmetleri bir firma anlayışı icinde en ust standartlarda sağlarken diğer yandan uyelerine en cok nemayı sağlamaya yonelik olarak hizmet vermektedir. Firmamızın değerini arttırmak uyelerimiz icin cekiciliğimizi arttırmak ve guvenirliğimizi surdurmek vazgecemeyeceğimiz unsurların başında yer almaktadır.

scroll up